DDRH-60-48, DC-DC Converter; DIN Rail; 60W; 48V@1.25A; 150-1500VDC in; DDRH-60 Series
MEAN WELL USA
AED 1,006.10 AED 1,676.83
Save 40% (AED 670.73)
  • Order within 4 hours and 5 minutes to get between May 22 - May 28
Description
DDRH-60-48 DC-DC Converter; DIN Rail; 60W; 48V@1.25A; 150-1500VDC In, Adj Vout
Shipping and Returns
Mean Well USA.
DDRH-60-48, DC-DC Converter; DIN Rail; 60W; 48V@1.25A; 15...
AED 1,006.10 AED 1,676.83
Save 40.0% (AED 670.73)