DIRECTNINE BASICS
AED 566.02 AED 943.37
Save 40% (AED 377.35)
  • Order within 4 hours and 5 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Coated Mirror Set with Complete Accessories.
  • Offers multiple focal length options (500mm/870mm/900mm) with 14mm thickness calibration.
  • Features 114mm aperture primary mirror with 1/6 surface accuracy and 92% broadband reflectance (400-950nm).
Shipping and Returns
DirectNine Basics.
AED 566.02 AED 943.37
Save 40.0% (AED 377.35)