CSP-3000-250, Power Supply; AC-DC; Enclosed; 3000W 250V 12A; 180-264VAC Input; CSP-3000 Series
MEAN WELL USA
AED 4,755.72 AED 7,926.20
Save 40% (AED 3,170.48)
  • Order within 4 hours and 6 minutes to get between May 22 - May 28
Description
CSP-3000-250 Power Supply; AC-DC; Enclosed; 3000W 250V 12A; 180-264VAC Input, 125 ~ 250V CC region
Shipping and Returns
Mean Well USA.
CSP-3000-250, Power Supply; AC-DC; Enclosed; 3000W 250V 1...
AED 4,755.72 AED 7,926.20
Save 40.0% (AED 3,170.48)