BDCJ D203F750 Astronomical Reflector Telescope Spherical Mirror Lens Accessories Primary Mirror
BDCJ
AED 1,298.90 AED 2,164.83
Save 40% (AED 865.93)
  • Order within 4 hours and 7 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • D203F750 primary mirror
  • Caliber: 203mm
  • Focal length: 750mm
  • Thickness: About 18mm
  • The primary mirror of a spherical reflector telescope
D203F750 primary mirror
Caliber: 203mm
Focal length: 750mm
Thickness: About 18mm
Aluminum coating and protective film on the surface
Shipping and Returns
BDCJ.
BDCJ D203F750 Astronomical Reflector Telescope Spherical ...
AED 1,298.90 AED 2,164.83
Save 40.0% (AED 865.93)