Akia Screens 110 inch Pull Down Projector Screen Manual B 16:9 8K 4K HD 3D Ceiling Wall Mount White Portable Projection Screen Retractable Auto Locking for Indoor Movie Home Theater Office AK-M110H1
AKIA SCREENS
AED 1,375.08 AED 2,291.80
Save 40% (AED 916.72)
  • Order within 5 hours and 3 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • SIZEThis projector Screen is 110-inch Diagonal, 16:9 Aspect Ratio. View Size: 53.9 H x 95.9 W. Overall Size: 67.50" H x 101.90 " W x 2.9" D. White Case. Mounting Kit Included Wood screws x2, Dry wall anchor x2. Easily installs to wall or ceiling.
  • *Not Compatible with Ultra Short Throw Projector
Shipping and Returns
AKIA SCREENS.
Akia Screens 110 inch Pull Down Projector Screen Manual B...
AED 1,375.08 AED 2,291.80
Save 40.0% (AED 916.72)