Akia Screens 101 inch Floor Rising Projector Screen Motorized with Remote, ALR Projector Screen Ambient Light Rejecting Movie Screen for Standard Throw Projection Indoor, CineGrey 4D AK-FMT101UH2-C4D
AKIA SCREENS
AED 9,138.06 AED 15,230.10
Save 40% (AED 6,092.04)
  • Order within 5 hours and 3 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Large 101-Inch HD Display (16:9 Format) Enjoy a 101-inch diagonal viewing area (49.5" H x 88" W) with an overall extended size of 64.8" H x 98.9" W in a sleek black metal housing. Perfectly sized for cinematic viewingnot compatible with Ultra Short Throw (UST) projectors.
Shipping and Returns
AKIA SCREENS.
Akia Screens 101 inch Floor Rising Projector Screen Motor...
AED 9,138.06 AED 15,230.10
Save 40.0% (AED 6,092.04)