AC/DC Desktop Adapter,Input: 100-240VAC, Output: 60W 12V, AC C14, DC P Center Barrel Plug 180 2.5mm, 96PSA-A60W12V1-4
ADVANTECH CO
AED 469.30 AED 782.17
Save 40% (AED 312.87)
  • Order within 5 hours and 5 minutes to get between May 22 - May 28
Description
ADVANTECH 96PSA-A60W12V1-4 AC/DC DESKTOP ADAPTER,Input: 100-240VAC, Output: 60W 12V, AC C14, DC P Center Barrel Plug 180 2.5mm
Shipping and Returns
Advantech Co.
AC/DC Desktop Adapter,Input: 100-240VAC, Output: 60W 12V,...
AED 469.30 AED 782.17
Save 40.0% (AED 312.87)