4PCS 15" Car LED Speaker Ring Lights Decorative Light Kit Dream Color Chasing Flow Series + RGB Spacer Ring Light Coaxial Speaker Lights Bluetooth App & Remote Controlled (4PC-CHASE-15'')
SANDO TECH
AED 1,939.20 AED 3,232.00
Save 40% (AED 1,292.80)
  • Order within 4 hours and 1 minute to get between May 22 - May 28
Description
  • SPEAKER RINGS - made to be installed between the speaker and mounting surface.
  • 2 control modes: Bluetooth APP control - BLEDIM, RF Remote control
  • We also sell different size: 6.5inch,8inch,10inch,12inch,15inch,6*9inch,pls click our store to view.
Shipping and Returns
Sando Tech.
4PCS 15" Car LED Speaker Ring Lights Decorative Light Kit...
AED 1,939.20 AED 3,232.00
Save 40.0% (AED 1,292.80)