45mm Blower Fans 4520 12V Projector Turbine Fan 04520GA-12N-AU Double Ball Cooling Fan
HLSONHENGM
AED 304.29 AED 507.15
Save 40% (AED 202.86)
  • Order within 6 hours and 7 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Color: As picture show
  • Voltage: DC 12V
  • Current: 0.24A
  • Speed: 8000RPM
  • Bearing: Double Ball
Shipping and Returns
HLSONHENGM.
45mm Blower Fans 4520 12V Projector Turbine Fan 04520GA-1...
AED 304.29 AED 507.15
Save 40.0% (AED 202.86)