1Pair 90mm Graphics Card Cooling VGA Fan CF9010U12D 6Pin 12V Coolers Fan for RX6600 6600XT 6700XT
YWMSFL
AED 216.23 AED 360.38
Save 40% (AED 144.15)
  • Order within 4 hours and 6 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Builts from this cooling accessory is essential component for maintaining your PC and longevitys
  • Enhances your GPU with CF9010U12D 90mm 6Pin Graphics Card Fan, for efficient heat dissipation to ensures stable operations during high tasks
  • Featurings 90mm diameter and 6Pin interfaces, this fan operates with low noise and boasts long bearings for easy installation and replacement
Shipping and Returns
Ywmsfl.
1Pair 90mm Graphics Card Cooling VGA Fan CF9010U12D 6Pin ...
AED 216.23 AED 360.38
Save 40.0% (AED 144.15)