1LOT 75MM FD8015H12S FD7010H12S AMD Radeon VII GPU FanCompatible with XFX RX VII 16G Graphics Card Cooling Fan
AYYDXRK
AED 335.28 AED 558.79
Save 40% (AED 223.51)
  • Order within 4 hours and 5 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Model:FD8015H12S/ FD7010H12S
  • Voltage: DC 12V
  • Fan Dimensions (L x W x H): approx. 75mm * 75mm * 15mm
  • Mounting holes distance: approx. 39mm * 39mm * 39 (Hoh)
  • Power Connector: 4-Pin Header
Applications:
Compatible with VII
Compatible with RADEONVII-16G
Compatible with XFX RX Radeon VII
Compatible with Radeon VII 16G HBM2
Compatible with Radeon VII 16GB HBM2
Size : 9-inch
Package : No
Type : Double Fans
Material : Plastic
Model Number : FD7010H12S
USB Ports : 4PIN
Radiator Type : Air-cooled
Origin : Mainland China
Shipping and Returns
AYYDXRK.
1LOT 75MM FD8015H12S FD7010H12S AMD Radeon VII GPU FanCom...
AED 335.28 AED 558.79
Save 40.0% (AED 223.51)