1FY04010E12S 37MM 12V 0.03A 6 Pin Graphics Card Cooling Fan Replacement for ZOTAC RTX 3060 3060ti 3070 3080 3090 2080ti 2080 2070 2060 Apocalypse OC Series RGB Gaming Video Card Cooler Fans (A)
QHMLMJT
AED 278.20 AED 463.67
Save 40% (AED 185.47)
  • Order within 4 hours and 5 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Model: 1FY04010E12S Voltage: DC 12V Current: 0.03AMP This temperature-controlled silent gpu fan makes you more comfortable.
  • Fan Dimension : approx. 37mm x 37mm ( 2MM) Mounting Holes Distance: approx. 25* 25* 25mm (Center to Center)
  • Power Connector: 6-Pin(5Wires) Header Compatible Devices: Gaming Console
Specification:
Model: 1FY04010E12S
Voltage: DC 12V
Current: 0.03AMP
Fan Dimension : approx. 37mm x 37mm/1.45* 1.45 inches
Mounting Holes Distance: approx. 25* 25* 25mm/0.98* 0.98* 0.98 inches (Center to Center)