15" Foam Speaker Repair Kit OD: 14.5", Roll OD: 13.875", Cone: 12", ID: 11.375" FSK-15JL-1 (Single)
SIMPLY SPEAKERS
AED 401.98 AED 669.97
Save 40% (AED 267.99)
  • Order within 5 hours and 1 minute to get between May 22 - May 28
Description
Fits:15 frame speakers with 12 (305 mm) cone diameter
Shipping and Returns
Simply Speakers.
15" Foam Speaker Repair Kit OD: 14.5", Roll OD: 13.875", ...
AED 401.98 AED 669.97
Save 40.0% (AED 267.99)