12V 4.2A 50W Switching Power Supply PMT-12V50W1AA Small Volume Power Supply
BOOIPARTS
AED 366.26 AED 610.42
Save 40% (AED 244.16)
  • Order within 5 hours and 5 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • No description available for this product.
Shipping and Returns
BooiParts.
12V 4.2A 50W Switching Power Supply PMT-12V50W1AA Small V...
AED 366.26 AED 610.42
Save 40.0% (AED 244.16)