12V 4.2A 50W Switching Power Supply PMT-12V50W1AA Small Volume Power Supply
NOVANIC
AED 309.18 AED 515.29
Save 40% (AED 206.11)
  • Order within 5 hours and 4 minutes to get between May 22 - May 28
Description
Shipping and Returns
NovaNic.
12V 4.2A 50W Switching Power Supply PMT-12V50W1AA Small V...
AED 309.18 AED 515.29
Save 40.0% (AED 206.11)