11" Foam Speaker Repair Kit OD: 10.1875", Roll OD: 9.75", Cone: 8.25", ID: 7.875" FSK-11DYN (Pair)
SIMPLY SPEAKERS
AED 503.10 AED 838.50
Save 40% (AED 335.40)
  • Order within 5 hours and 4 minutes to get between May 22 - May 28
Description
Fits:11 - 12 frame speakers with 8.25 (210mm) cone diameter
Shipping and Returns
Simply Speakers.
11" Foam Speaker Repair Kit OD: 10.1875", Roll OD: 9.75",...
AED 503.10 AED 838.50
Save 40.0% (AED 335.40)