10V AC/DC Adapter Replacement for Dogtra HK-AJ-100A150-US BC10V1500/5.5 SBC10V1500 5.5 SBC10V2000 5.5 BC10V2000/5.5 ARC 1900S 1902S Edge 2300NCP 2500T&B 3500NCP Training Collar 10VDC 1.5A-2A
KIRCUIT
AED 243.95 AED 406.58
Save 40% (AED 162.63)
  • Order within 5 hours and 2 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • New Global 10V AC / DC Adapter Replacement for Dogtra HK-AJ-100A150-US BC10V1500/5.5 BC10V15005.5 SBC10V1500 5.5 SBC10V15005.5 SBC10V2000 5.5 SBC10V20005.5 BC10V2000/5.5 BC10V20005.5 ARC 1900S 1902S EDGE RT 2300NCP 2500T&B 3500NCP Remote Dog Training Collar Trainer DC10V 1500mA 2000mA 10VDC 1.5A 1.8A - 2A 10.0V 10 Volt (Input: 100V 110V - 240V) Black Switching Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU (w/ Negative Inside 5.5mm Tip. NOT Fit 12V. NOT Fit 1900NCP & 1902NCP.)