10pcs/lot Mini B2403S-1WR3 Step Down 1W 24V to 3.3V 303mA DC DC Power Supply Module Consumer Electronics
JFZTPVAK
AED 417.48 AED 695.80
Save 40% (AED 278.32)
  • Order within 4 hours and 7 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • ATC Power Module
ATC Power Module
Shipping and Returns
JFZTPVAK.
10pcs/lot Mini B2403S-1WR3 Step Down 1W 24V to 3.3V 303mA...
AED 417.48 AED 695.80
Save 40.0% (AED 278.32)