100W AC100-240V Input Switching Power Supply 12V 8.3A Output 1Pcs
ESMMKDOU
AED 446.38 AED 743.97
Save 40% (AED 297.59)
  • Order within 4 hours and 56 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Isolation Transformers
  • Input Voltage : 12V
  • Output Current : 8.3A
  • Output Voltage : 12 V
Isolation Transformers
Model Number : S-100-12
Output Frequency : 50-60HZ
Output Type : Single
Product Name : Switching Power Supply 100W
Weight : 340g
Size : 159*98*42mm
Overload : 120%~160%of rate output power
Shipping and Returns
ESMMKDOU.
100W AC100-240V Input Switching Power Supply 12V 8.3A Out...
AED 446.38 AED 743.97
Save 40.0% (AED 297.59)