100BALANCE 150A 4-8S CAN BMS & Wi-Fi Set Smart Active Balance Protection Board Build-in Bluetooth & RS485/CAN Port
100 BALANCE
AED 881.78 AED 1,469.63
Save 40% (AED 587.85)
  • Order within 6 hours and 9 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • 4~24 strings 100A intelligent mutiple strings & balancing current 1A. FLYBACK Core technology pioneer to achieve galvanic isolation.
Shipping and Returns
100 BALANCE.
100BALANCE 150A 4-8S CAN BMS & Wi-Fi Set Smart Active Bal...
AED 881.78 AED 1,469.63
Save 40.0% (AED 587.85)