10" Foam Speaker Repair Kit OD: 9.625", Roll OD: 8.625", Cone: 7.625", ID: 7.125", FSK-10JL-1 (Single)
SIMPLY SPEAKERS
AED 297.79 AED 496.32
Save 40% (AED 198.53)
  • Order within 4 hours to get between May 22 - May 28
Description
Fits:10" frame speakers with 7.625" (194 mm) cone diameter
Shipping and Returns
Simply Speakers.
10" Foam Speaker Repair Kit OD: 9.625", Roll OD: 8.625", ...
AED 297.79 AED 496.32
Save 40.0% (AED 198.53)