06025SS-24Q-AL 24V 0.17A 3.12W 5300RPM 25CFM 60X60X25MM 3-Wire Cooling Fan
A
AED 253.73 AED 422.88
Save 40% (AED 169.15)
  • Order within 7 hours and 32 minutes to get between May 22 - May 28
Description
Shipping and Returns
A.
06025SS-24Q-AL 24V 0.17A 3.12W 5300RPM 25CFM 60X60X25MM 3...
AED 253.73 AED 422.88
Save 40.0% (AED 169.15)