06025MA-24Q-FA DC 24V 0.25A 4.56W 60x60x25mm 2-Wire Inverter Cooling Fan
AILSA HEXI
AED 336.90 AED 561.50
Save 40% (AED 224.60)
  • Order within 6 hours and 9 minutes to get between May 22 - May 28
Description
Shipping and Returns
Ailsa Hexi.
06025MA-24Q-FA DC 24V 0.25A 4.56W 60x60x25mm 2-Wire Inver...
AED 336.90 AED 561.50
Save 40.0% (AED 224.60)