04020VA-24M-CL Fan for 24V 0.07A 4CM 3-Wire Inverter Cooling Fan
JASON ARES
AED 242.32 AED 403.87
Save 40% (AED 161.55)
  • Order within 7 hours and 34 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Model: 04020VA-24M-CL
  • Size: 404020mm
  • Voltage: 24V ,Current: 0.07A
  • Fan Shipping Place: China
Shipping and Returns
Jason Ares.
04020VA-24M-CL Fan for 24V 0.07A 4CM 3-Wire Inverter Cool...
AED 242.32 AED 403.87
Save 40.0% (AED 161.55)