04010SS-24M-AL 24V 0.04A 0.96W 6500RPM 40X40X10MM 3-Wire Cooling Fan
04010SS-24M-AL
AED 263.52 AED 439.20
Save 40% (AED 175.68)
  • Order within 7 hours and 32 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Model: 04010SS-24M-AL
  • Voltage: 0.04A, Power: 0.96W
  • Rotating speed: 6500RPM, Noise: 28DB
  • size: 40X40X10MM
Model: 04010SS-24M-AL
Voltage: 24V
Current: 0.04A
Power: 0.96W
Rotating speed: 6500RPM
Noise: 28DB
size: 40X40X10MM
Shipping and Returns
04010SS-24M-AL.
04010SS-24M-AL 24V 0.04A 0.96W 6500RPM 40X40X10MM 3-Wire ...
AED 263.52 AED 439.20
Save 40.0% (AED 175.68)