031-9-75RFX, Conn BNC Adapter RCP/PL 0Hz to 1GHz 75Ohm RA Gold (5 Items)
AMPHENOL RF
AED 518.91 AED 864.87
Save 40% (AED 345.96)
  • Order within 7 hours and 6 minutes to get between May 22 - May 28
Description
Supplier: Amphenol RF Part No: 031-9-75RFX RoHS: Yes HTS: 8536694010 COO: CN ECCN: EAR99 : 1 Alias/AKA: 31-9-75RFX Type: BNC Adapter Impedance: 75 Ohm Operating Frequency: 0 to 1 Hz to GHz Gender: RCP/PL Mounting: N/A Body Orientation: Right Angle Terminate To: N/A Termination Method: N/A Operating Temperature: -65 to 165 C Dimension: N/A Unit of Measure: Per Each See More
Shipping and Returns
Amphenol RF.
031-9-75RFX, Conn BNC Adapter RCP/PL 0Hz to 1GHz 75Ohm RA...
AED 518.91 AED 864.87
Save 40.0% (AED 345.96)