0~300V Regulable Switching Power Supply 2000W 48V 24V 1000W 110V 150V 2500W with PFC Function AC110-240V to DC Power Supply RSP-2500W for Industrial quipment (0~220Votls, 2000 Watts, PFC 800W~3000W)
LOHODIZI
AED 1,820.28 AED 3,033.80
Save 40% (AED 1,213.52)
  • Order within 7 hours and 4 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Model and brand & size: LOHODIZI ,Output: 24V~300V 800W~3000W or other models, 2.2kg ,280x140x65mm(L*W*H). Enclosed Power Supply Single Output with PFC Function 0~150V adjustable Voltage optional...
  • Input Voltage Range: Input: AC 100 ~145V or AC200 ~245V,Choose the proper voltage before usebefore using, to avoid damaging.
  • Make sure your device match the 48V 24V 36V 60V 72V 110V 150V 220V 250V 300V or other voltage ,Please don't run it overload .The max use should be no more than 85% of the full loads,otherwise, It's cause the power supply to overheat,the service life of the power supply will be greatly shortened.
Shipping and Returns
LOHODIZI.
0~300V Regulable Switching Power Supply 2000W 48V 24V 100...
AED 1,820.28 AED 3,033.80
Save 40.0% (AED 1,213.52)